01. 03. 2024
Zveme všechny děti s rodiči na Jarní tvoření, které se koná dne 26.března 2024 v budově mateřské školy U Přehrady 4 od 15,30 do 17 hodin. Přijďte se s námi jarně naladit veselým barevným tvořením.... více
08. 01. 2024
Milí rodiče, pomozte nám se svými dětmi vyzdobit náš vestibul, tentokrát na téma SNĚHULÁK. Děkujeme, že se podílíte na radosti nás všech.  ... více
21. 11. 2023
    !!! STÁVKA !!! PONDĚLÍ 27. 11. 2023 MŠ UZAVŘENA Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že se všichni zaměstnanci připojí ke stávce Školských odborů, bude tento den naše mateřská škola uzavřen... více
všechny aktuality

mš Jablonec nad Nisou

Mateřská škola Hláska

Mateřská škola v Jablonci nad Nisou se nachází v Palackého ulici č. 37 a v odloučeném pracovišti U Přehrady 4 s bezbariérovým přístupem. Mateřská škola je určena dětem zdravým, dětem s vadami řeči, se sluchovými a zrakovými vadami, s autismem, dětem s tělesným postižením a kombinovanými vadami, které lze vřadit do speciálních tříd na základě doporučení školského poradenského zařízení.

více o naší školce

Mateřská škola Hláska

Děti jsou rozděleny do 6 tříd, z nichž 2 třídy jsou běžné pro děti bez postižení, 4 třídy jsou speciální, do kterých jsou děti zařazeny podle věku a stanovených diagnóz. Běžnou třídu navštěvují děti od 3 let, vzdělávací činnosti jsou doplněny o logopedickou prevenci. Speciální třídy navštěvují děti ve věku od 3 let.

více o naší školce