23. 12. 2021
Mateřská škola je uzavřena od 27.12. do 31.12.2021. Těšíme se na vás 3. ledna 2022. Přejeme Vám krásné Vánoce a hodně zdraví a pohody v novém roce.  ... více
10. 12. 2021
V pondělí 13.12.2021 je 4.třída Rybiček opět otevřena. Mohou nastoupit všechny děti, které absolvovaly test s negativním výsledkem a děti, které nebyly zařazeny do karantény.  ... více
08. 12. 2021
Od 9.12. 2021 je 4. třída - Rybičky  - odloučené pracoviště U Přehrady 4 - v karanténě. O dalším postupu budete informování. Sledujte webové stránky MŠ.... více
všechny aktuality

mš Jablonec nad Nisou

Mateřská škola Hláska

Mateřská škola v Jablonci nad Nisou se nachází v Palackého ulici č. 37 a v odloučeném pracovišti U Přehrady 4 s bezbariérovým přístupem. Mateřská škola je určena dětem zdravým, dětem s vadami řeči, se sluchovými a zrakovými vadami, s autismem, dětem s tělesným postižením a kombinovanými vadami, které lze vřadit do speciálních tříd na základě doporučení školského poradenského zařízení.

více o naší školce

Mateřská škola Hláska

Děti jsou rozděleny do 6 tříd, z nichž 2 třídy jsou běžné pro děti bez postižení, 4 třídy jsou speciální, do kterých jsou děti zařazeny podle věku a stanovených diagnóz. Běžnou třídu navštěvují děti od 3 let, vzdělávací činnosti jsou doplněny o logopedickou prevenci. Speciální třídy navštěvují děti ve věku od 3 let.

více o naší školce