16. 04. 2018
Zápis do mateřské školy Dne 10.5.2018 se uskuteční zápis do Mateřské školy speciální Jablonec nad Nisou, Palackého 37, p.o. do běžných i speciálních tříd. Zápis bude probíhat od 8 do 16 hodin na bu... více
Toulky lesem
16. 04. 2018
Toulky lesem Zveme Vás na odpolední akci pro děti a rodiče s názvem Toulky lesem, která se uskuteční 25.dubna 2018 od 15,30 do 17,30 hod na zahradě budovy U Přehrady 4. Čeká Vás plno překvapení na ... více
Velikonoční vyrábění
15. 02. 2018
Velikonoční vyrábění Zveme děti s rodiči z mateřské školy Hláska na tradiční "Velikonoční vyrábění". Dne 27. března 2018 Vás rádi uvítáme v budově U Přehrady od 15,30 do 17,30 h. S dětmi přivítáte ... více
všechny aktuality

Speciální mš Jablonec nad Nisou

Speciální mateřská škola Hláska

Mateřská škola speciální v Jablonci nad Nisou se nachází v Palackého ulici č. 37 a v odloučeném pracovišti U Přehrady 4 s bezbariérovým přístupem. Mateřská škola je určena dětem zdravým, dětem s vadami řeči, se sluchovými a zrakovými vadami, s autismem, dětem s tělesným postižením a kombinovanými vadami, které lze vřadit do speciálních tříd.

více o naší školce

Speciální mateřská škola Hláska

Děti jsou rozděleny do 6 tříd, z nichž 1 třída je běžná pro děti bez postižení, 5 tříd je speciálních, do kterých jsou děti zařazeny podle věku a stanovených diagnóz. Běžnou třídu navštěvují děti od 3 let, vzdělávací činnosti jsou doplněny o logopedickou prevenci. Speciální třídy navštěvují děti ve věku od 3 let.

více o naší školce